TR | EN

2000 yılından bu yana her yıl gerçekleştirilmekte olan uluslararası Bilişim Zirvesi – ICT Summit etkinliği, Türk İş Dünyası’nın teknoloji ile etkileşiminin bugününü ve geleceğini konuşturan ülkemizin ve bölgenin lider iş ve işbirliği etkinliğidir.
Yıllardır iş dünyası, devlet, siyasiler, akademisyenler, girişimciler ve yatırımcıları bilişim dünyası profesyonelleriyle buluşturan Bilişim Zirvesi, uluslararası kimliği, köklü, güçlü, özgün ve zengin içerikli yapısıyla bu alandaki en önemli bilgi, paylaşım ve buluşturma ortamı oldu ve olmaya devam ediyor.
2000 yılından bu yana edindiği eşsiz birikimle ülkemizin ve bölgenin lider etkinliği haline gelen Bilişim Zirvesi, gündem oluşturan içeriği, bilişim dünyasının tüm oyuncularını kucaklayan yapısı, tüm tarafları bir araya getiren ve buluşturan özelliği, geleceğe dönük yüzü ve yeniliklere açık kimliğiyle bilişim sektörünün de bütünleşik yapısını ve gücünü gösterdiği etkinliklerin başında geliyor.”

 
www.bilisimzirvesi.com.tr
 
 
Teknlojiyle büyüyen değil, teknolojiye doğan çocukların
bugününü ve yarınını ele alan, konuşturan, teknolojinin
geleceğimizdeki rolünü, tedbir ve tehdit konularını paylaşan
ve aynı zamanda tartışma ortamı sağlayan, yepyeni iddaların
ortaya konacağı, yoğun içeriğin yanında daha da önemlisi
kuşaklar arası iletişimde anne babaları bilgilendiren ve geleceğe
hazırlayan bir etkinlik platformudur.
 
www.bzcocuk.com
'BTvizyon Anadolu Toplantıları' etkinlikleri; önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki firmaların buluşturulmasını amaçlar.

Bu toplantılar, bilişim teknolojileri sağlayıcılarının, hedefledikleri potansiyel kullanıcılar ile gelecek vizyonlarını paylaştıkları, ürünlerinin ve çözümlerinin tanıtımını yaptıkları ve örnek uygulamalarını gösterdikleri buluşma ve pazarlama platformlarıdır.
Teknoloji Platformları’, güncel ‘’Teknoloji’’ konularının paylaşıldığı Etkinliği ve BThaber Özel Ek ve Dosyası ile etkileşimli bir paylaşım platformudur.

‘’Teknoloji Platformları’’, özel sektör yöneticileri ile teknolojide söz sahibi kuruluşların yöneticilerini 2006’dan bu yana her yıl BThaber dosyasında ve Platform konferanslarında buluşturmaya devam ediyor.
www.teknolojiplatformlari.com.tr

Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle sıralayan, pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen detaylı bir çalışmayı her yıl kamuoyuna gururla sunan BThaber Şirketler Grubunun ‘’Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması ve Ödül Törenidir.

Bilişim 500 verileri, sektörün en önemli ve tek aynası olarak algılanmakta, bilişim şirketlerinin yanı sıra kamu ve özel sektör alımlarında bir referans olarak kullanılmaktadır.
www.bilisim500.com

     
Seçici kurul ve halk oylaması ile seçilmekte olan ürün ödüllerinin sahiplerine tören ile teslim edilmesi ardından, Design Awards yarışmasına tüm katılmış olan ürünler tüm detayları ile birlikte BThaber A.Ş. tarafından şık bir katalog ile tüm sektör ile paylaşılmaktadır.

Bu yarışma ile amacımız; yeni ürünler üzerinde yoğunlaşarak üstün tasarımlı ürünleri belirlemek ve teknolojik ilerlemenin gözlemlenmesi için ideal bir platform oluşturmaktır.
www.zirveodulleri.org

e-Devlet dergimiz tarafından düzenlenen “e-Devlet Yuvarlak Masa Toplantıları”, devlet tarafında ilerleyen e-Dönüşüm çalışmalarının şeffaf ve anlaşılır bir şekilde kamuoyuna aktarılması, devletin organik yapısı içinde diğer kurumlarla ilişkileri daha iyi anlamak ve analiz etmek üzere; e-Devlet projelerini hayata geçiren kurum temsilcileri ile bilişim sektörü temsilcilerini bir araya getiren, strateji ve çözümlerin paylaşıldığı çok değerli kapalı bir platformdur.
Masanın bir tarafında müşteri diğer tarafında sponsor firmaların  yer aldığı Next Step Toplantılarında etkinliği domino eden müşteridir. Dönem yatırımları planlanmış olan seçilmiş müşteriler ile sponsorları bir araya getiren etkinlik ikili görüşme ve iletişime açık olduğu gibi aynı zamanda sponsor firmaların sunumlarını da içerir.

BThaber tarafından toplantıların detaylı içeriklerinin yayınlanması ve tüm abonesine dağıtılması ise bu etkinliği farklılaştıran ayrı bir güçtür.
     
 
 
 
 
 
ANASAYFA | BİZ | ONLINE KAYIT | HİZMETLERİMİZ | ETKİNLİK TAKVİMİ | İLETİŞİM        
 
PİKARE 2015